Projelerimizden Bazıları

Balap A.Ş. – Üretim Proses Takip

Balap A.Ş. Üretim veri toplama sistemi içinde bulunan yazılımların ve cihazların modernleştirilmesi, windows alt yapısı ile çalışan Kalite Duvarları & POKE-YOKE Masalarında yeni nesil Android App ve IOT otomasyon Kartlarımızın geçişleri yapıldı.

Enerji verimliliği üzerine yaptığımız ikinci modernizasyonda, başta 7/24 Çalışan kompresörler olmak üzere üretimin enerji yükünü taşıyan diğer iş istasyonlarına da konumlandırmalar yapılıp anlık izlemelere başlandı.

ONAT Alüminyum – Envanter Yönetim Sistemi ve Montaj Hattı Proses Takip

Müşterimizin özel isteği ile, Mobil Üretim Takip yazılımımız içerisine Demirbaş ve Envanter yönetimi ve bu envanterlerin rahat ve hızlı bir şekilde sayımlarının yapılabilmesi için özel bir modül geliştirildi ve uygulamaya alındı.

Diğer projemiz olan Üretim Montaj Hattına Operatör Performans takibi ve doğru ürün doğru sevkiyat mantığı ile çalışan, barkod etiketleme dahil olacak şekilde Müşterimize özel olarak geliştirdiğimiz Montaj Takip Yazılımımız devreye girmiştir.

VIMI.TV

2018 yılında UKRANYA/Kiev’de başlayan yolculuğumuz 2022 yılında USA/California/Los Angeles şehrine taşınmamız ve 2023 yılında VIMI INC şirketimiz ile Paylaşımlı taksi sektöründe Uber ve Lift platformlarında araç içi reklam yayıncılığımız ile kısa sürede bir marka olduk.