Firmanız İçin Doğru Karar

100’lerce firmanın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında topladık: OETECH
Üretim takip ile veri toplama analiz ve raporlama ,teknik ve sistem destek, özel yazılım çözümlerimiz ile kurumsal web sitesi tasarımına,otomasyon çözümlerimiz dahilinde montaj fisktürleri ile poke-yoke masalarına, internet reklamcılığından bilişim danışmanlığına kadar her süreçte yanınızdayız.

NELER YAPIYORUZ ?

We create great DESIGN

ÜRETİM TAKİP SİSTEMLERİ – MES SOLUTIONS

Fabrikaların MES ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz, üretim takip ve anliz sistemimiz IoE+ Mes Portal tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

YAZILIM GELİŞTİRME 

Firmalara özgün yazılım geliştirme hizmetleri. İhtiyaç duyduğunuz yazılım çözümlerinizi sizler ile birlikte yazıyoruz.

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Poke-Yoke, Montaj, Finisaj ve mevcut makine parkınızda mekanik, elektronik ve yazılımsal ihtiyaçlarınızda size özgün tasarım ve imalat yapıyoruz.

BİLGİ İŞLEM SİSTEM DESTEK HİZMETLERİ

Firmanızda Bilgi İşlem destek ihtiyaçlarınızı bünyemizde bulunan Sistem Destek Uzmanları ile 7/24 hizmet sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Firmanızın dijital platformlardaki tüm ihtiyaçları için çözüm üretiyoruz. En düşük bütçe ile en doğru ve net çözümleri nasıl alacağınız konusunda sizlere yol gösteriyoruz.

Yazılım Çözümlerimiz

Butik Yazılım mantığı ile tamamen firmanıza özel yazılımlar üretiyoruz. Bu sayede kullanmadığınız ve ihtiyacınız olmayan modüller için ekstra ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Amacımız ihtiyacınızın tam olarak karşılanması…

Veri Toplama

Üretim sahanızda ki makinelerin en iyi performansta çalışması için geliştirdiğimiz yazılım ile hem personellerinizin hem de makineleriniz çalışma performanslarını takip ederek buna göre çalışma planı oluşturuyoruz. Bu sayede elinizdeki imkanlarla alabileceğiniz en iyi sonucu alabiliyorsunuz.

Website Çözümleri

En trend tasarımlarımızla firmanızın ihtiyacına ve hedef kitlenize yönelik yapacağımız çalışmalar ile firmanızın sanal ortamdaki ofisini en iyi şekilde dizayn ediyoruz. Kolay yönetim paneli ile 7/24 web sitenize müdahale edebilirsiniz.

Bakım ve Destek

Sadece yazılım olarak değil teknik olarak da ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Yerinde hizmet ile tüm teknolojik ekipmanların ve yazılımların bakım onarım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Güvenlik Ürünlerimiz

Veri güvenliğinizi isteğiniz doğrultusunda hem yazılım hem de donanım sistemleri ile kilit altına alıyor, olası saldırı ve veri kaybına karşı koruyoruz. İhtiyacınıza göre analiz yaparak en iyi düzeyde güvenlik olanağı sağlıyoruz.

İnternet; sınırların, engellerin, bayrakların ve ülkelerin bulunmadığı, taşıdığınız tek pasaport olduğu bir dünyaya giden yol olmalı.

— Carlos Santana

Yenilikler ve Bildirimler

Proje Geliştirme Süreci

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren tam bir ekip çalışması ile ihtiyaca göre özel çözümler üretiyoruz..

Bu süreçten sonra işlerinizdeki gelişimi takip edebileceğiniz raporlarımız ile bizimle çalıştığınız andan itibaren oluşan gelişim sürecini çok daha iyi analiz edebilirsiniz.

İhtiyacınızı Dinliyoruz.

İlk olarak firmanızda ihtiyacınız olan teknolojileri belirliyoruz. Bunları yaparken saha analizi ile birlikte kusursuz bir çözüm üretmek için tüm donelerinizi topluyoruz.

Planlama ve Projelendirme

Toplamış olduğumuz donelerle ve yapmış olduğumuz saha çalışması sonrasında ihtiyacınıza çözüm olacak en doğru alt yapı için ekibimizle değerlendirmemizi yapıyoruz.

Geliştirme ve Sonuç

Yapmış olduğumuz toplantılar ve analizler sonrasında tamamen size özel hazırladığımız yazılımlarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor, sahada test sürecinden sonra projenizi hayata geçiriyoruz.

Çalışmalarımız hakkında bizlere soru sormaktan çekinmeyiniz!